+420 777 821 454

Ford Model T Roadster 1925

1 190 000Kč

bez DPH

Možnost odpočtu DPH

Mám o vůz zájem

Informace o vozu

Stav vozu

Nájezd

3 535 km

V provozu od

2/1925

Specifikace vozu

Model

Model T

Karoserie

Kabriolet

Typ převodovky

Manuální

Počet rychlostí

3 stupňová a méně

Barva

Green

Úprava barvy

Pohon

Objem motoru

2900

Palivo

Benzín

Výkon

19Hp

Pohon

Pohon zadních kol

Popis vozu

Tento Ford Model T Roadster se 4 místy pro pasažéry jsme dovezli do ČR v roce 2018 ze státu Colorado, kde byl zrestaurován. Současný majitel se rozhodl jej nyní uvolnit ze své sbírky a my máme tu radost jej nabídnout novému majiteli. K vozu máme k dispozici veškeré dovozní dokumenty vč. amerického TP.

Sběratelský kousek


Řízení Fordu Model T Roadster 1925 nabízí jedinečný zážitek, který vás přenese zpět do zlaté éry automobilismu. Tento vůz má vysokou investiční hodnotu a představuje tak unikátní příležitost pro sběratele i nadšence historických automobilů.


Z historie


Ford Model T je ikonický vůz, který způsobil revoluci v automobilovém průmyslu. Vyráběn od roku 1908 do roku 1927, byl prvním automobilem, který byl dostupný široké veřejnosti díky svému inovativnímu výrobnímu procesu. Model T hrál klíčovou roli v masové motorizaci Spojených států a stal se symbolem amerického průmyslového pokroku. Roadster byl navíc oblíbený pro své sportovní a elegantní linie.


Prohlídka, servis, přihlášení a testace


Tento nádherný kousek pravé americké automobilové historie je právě k dispozici na showroomu Toman Motors v Rynholci. Vůz je možné zároveň servisovat v našem servisním centru, zajistíme také historickou testaci vozu, STK i přihlášení vozu na české veteránské RZ.


Chcete-li mít doma v garáži opravdového amerického veterána, pak si přijďte si vůz prohlédnout!

Video

Galerie

Máte o vůz zájem? Kontaktujte nás!

Děkujeme za váš zájem, brzy se vám ozveme.
Zkontrolujte prosím, zda máte vyplněné všechny povinné údaje.
Pokud problém stále přetrvává, kontaktujte nás rovnou přes email jiri.toman@tomanmotors.com. Děkujeme a omlouváme se za komplikace.