+420 777 821 454

Servisní centrum
Toman Motors

Vítejte v servisním centru Toman Motors! Ať už potřebujete běžný servis a údržbu vašeho vozu, složitější specializovanou opravu, péči detailingového studia, nebo třeba kompletní renovaci historického vozu, jsme tady, abychom vám poskytli špičkový servis vozů, který splní všechna vaše očekávání.

Objednat vůz na servis
Jarní kontrola vozů jen za 3000 Kč!

Kompletní servisní péče o váš vůz

Nabízíme širokou škálu servisních služeb od pravidelného servisu přes komplikované opravy, diagnostiku vozu, testace a přípravu na STK, renovace vozů a detailing, performance úpravy až po montáže doplňků a příslušenství. Samozřejmostí je možnost přepravy vozu od zákazníka i zpět a zapůjčení náhradního vozidla.

Veteráni a historická vozidla

Kompletní servis a renovace veteránů, včetně homologace, testace a STK a přepravy vozu - Ford, Chevrolet, Cadillac, Dodge, Chrysler, Pontiac, Buick, Oldsmobile, Lincoln, Plymouth, Škoda, Tatra, Fiat, Alfa Romeo a další.

Hodinová sazba 1200 Kč

Pickupy a terénní vozy

Kompletní servis terénních vozů a pickupů včetně montáže offroad doplňků, tažných zařízení a expedičních paket -  Land Rover, Jeep, RAM, Toyota, Nissan, Mitsubishi, Ford, Chevrolet, Dodge, GMC a další.

Hodinová sazba 1200 Kč

Americké vozy

Kompletní servis amerických vozů včetně homologace a přihlášení na české RZ - Ford, Chevrolet, Jeep, Dodge, Cadillac, Chrysler a další.

Hodinová sazba 1200 Kč

Sportovní vozy a supersporty

Kompletní servis sportovních vozů včetně performance úprav - Lamborghini, McLaren, Porsche, Bugatti, Aston Martin, Maserati a další.

Hodinová sazba 1500 Kč

Osobní vozy

Kompletní servis osobních vozů všech značek a stáří - Audi, BMW, Mercedes, Volkswagen, Škoda, Volvo, Lexus, Ford, Peugeot, Renault, Opel, Toyota, Hyundai, Kia, Citroën, Nissan a další.

Hodinová sazba 950 - 1200 Kč dle typu a stáří vozu

Správa firemních flotil

Zajišťujeme komplexní servisní péči i pro firemní flotily vozů. Cenová nabídka je vytvářena na míru dle rozsahu poskytovaných služeb.

Objednat vůz na servis

Na důležité termíny myslíme za vás

Našim věrným klientům nabízíme zdarma vedení elektronické servisní knihy, díky které vás automaticky upozorníme na blížící se termín pravidelné servisní prohlídky či návštěvy STK.

Servisní centrum Toman Motors

Proč jezdit na servis do Toman Motors

Předností našeho autoservisu je individuální přístup, zkušený servisní tým, technické vybavení na nejvyšší úrovni a díky tomu i krátké čekací doby. Pro větší pohodlí nabízíme také možnost přepravy vašeho vozidla k nám i zpět. Pokud potřebujete zůstat v pohybu, rádi vám poskytneme náhradní vozidlo.

Přijeďte a zažijte služby, které vás nadchnou, za rozumné ceny a v příjemném moderním prostředí našeho servisního centra.

Zapálený tým profesionálů

Náš profesionální servisní tým má dlouholeté zkušenosti se servisem amerických a sportovních vozů, veteránů i osobních vozů všech značek a stáří.

Miloš Moucha

Mouchič

Car Servicing

Martin Antoš

Anty

Car Servicing

Daniel Jirkovský

Denny

Car Detailing

Martin

Martin

Auto Electrician

Objednat vůz na servis

Jak to v našem servisním centru vypadá

Kde najdete servisní centrum Toman Motors

Servis vozů Toman Motors najdete u obce Rynholec okres Rakovník (Nové Strašecí 5 min, Kladno 15 min, Praha 25 min), zhruba 3 km od D6, EXIT 25.

Servisní centrum Toman Motors

Adresa:
Rynholec 482
Rynholec, 27101
Středočeský kraj
Česká republika

Otevírací doba:
Pondělí-pátek, 8:00-16:00

Kontakt:

+420777821454jiri.toman@tomanmotors.com

Reference

Co o servisním centru Toman Motors říkají zákazníci?

Pan Novák

Vlastním 111 let starý Ford Model T - Speedster zakoupený u Toman Motors, kde o něj také pravidelně pečují. Se službami servisního centra Toman Motors jsem velice spokojený. Oceňuji jejich odbornost a spolehlivost ale také jejich vstřícnost. S jejich službami jsem velmi spokojen a rozhodně bych je doporučil.

Pan Kocourek

Jako majitel vozu Mustang z roku 1968 pravidelně navštěvuji servis Toman Motors a musím vyjádřit svou plnou spokojenost. Odbornost a profesionalita servisního týmu mě opakovaně přesvědčily, že mé auto je ve správných rukou. Bez váhání bych doporučil jejich služby každému, kdo hledá kvalitní a spolehlivý servis vozu.

Máte o servis zájem? Kontaktujte nás!

Děkujeme za váš zájem, brzy se vám ozveme.
Zkontrolujte prosím, zda máte vyplněné všechny povinné údaje.
Pokud problém stále přetrvává, kontaktujte nás rovnou přes email jiri.toman@tomanmotors.com. Děkujeme a omlouváme se za komplikace.